loader

25 Nisan 2024

SERHAM Olağan Genel Kurulu

SERHAM Olağan Genel Kurulu

Haberler

SERHAM Olağan Genel Kurulu

Seramik, Cam ve Çimento Hammaddeleri Üreticileri Derneği Olağan Genel Kurulu 28 Nisan 2023 Cuma günü saat 11:00’de dernek merkezinde gerçekleşmiştir.  

Divan Başkanı Süleyman SOYSAL tarafından gündem ve 2021-2023 dönemi faaliyetleri haziruna sunulmuştur. Oylanan gündem maddeleri katılımcıların öneri ve değerlendirmeleri ile kabul edilmiştir.

Genel Kurul sonrası gerçekleşen Yönetim Kurulu Toplantısında 2023-2025 dönemi SERHAM yönetim kurulu başkanlığına oybirliğiyle Kazım DEMİR seçilmiştir. 

Kazım DEMİR çalışmalarından dolayı 2021-2023 dönemi Yönetim Kurulu Başkanı Abidin KAYI ve Y.K. üyelerine teşekkür ederek, yeni dönem için kendilerine başarılar dilemiştir.   

Genel Kurul’da gerçekleştirilen seçim sonucunda 2023-2025 Dönemi SERHAM dernek organları asil ve yedek üyeleri görev dağılımı aşağıdaki gibi olmuştur:

 

SERHAM YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

Sıra No

KURUMSAL ÜYE

TEMSİLCİ ADI

1

Esan Eczacıbaşı End.

Kazım Demir

2

Kumsan Döküm

İbrahim Atilla Uçar

3

Matel

Abidin Kayı

4

Kale Maden

Altuğ Akbaş

5

Camiş Madencilik

Mehmet Akgün

6

Daştan Madencilik

Süleyman Daştan

7

Gözde Eren Madencilik

Rıza Eren Karabulut

8

Eryılmazlar Madencilik

Adnan Geredeli

9

Kaltun Madencilik

Özcan İlter

 

 

 

SERHAM YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Sıra No

KURUMSAL ÜYE

TEMSİLCİ ADI

1

Polat Madencilik A.Ş.

Mehveş Özer

2

Esan Eczacıbaşı

Özgür Çulhaoğlu

3

Erel Madencilik

Cafer Çabuğ

4

Kale Maden

Süleyman Soysal

5

Çeliktaş Snai Kumu

Serkan Ergen

6

Daştan Madencilik A.Ş.

Aras Güney Daştan

7

Siltaş Silis Kumları A.Ş.

Mahmut Keçici

8

Akcoat

Kadir Can Günsel

9

Ermadencilik

Hasan Eryılmaz

 

SERHAM DENETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

Sıra No

KURUMSAL ÜYE

TEMSİLCİ ADI

1

Erel Maden Taşımacılık

Tuncay Ulusoy

2

Matel A.Ş.

Mustafa Erhan Erkayhan

3

Esan Eczacıbaşı

Tuğba Uçar Demir

     

SERHAM DENETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Sıra No

KURUMSAL ÜYE

TEMSİLCİ ADI

1

Etiler Madencilik

Yaşar Semih Kaplan

2

Kale Maden

Ahmet Atınç Plevne

3

Siltaş Silis Kumları A.Ş.

Betigül Karabulut

 

SERHAM DİSİPLİN KURULU ASİL ÜYELERİ

Sıra No

KURUMSAL ÜYE

TEMSİLCİ ADI

1

Matel A.Ş.

Ercüment Arıcı

2

Etiler Madencilik A.Ş.

Bekir Kaplan

3

Tokluoğlu Madencilik

Rahmi Baştoklu

     

SERHAM DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYELERİ

Sıra No

KURUMSAL ÜYE

TEMSİLCİ ADI

1

Polat Madencilik A.Ş.

Serkan Kopuz

2

Camiş Madencilik A.Ş.

Tarık Elmalı

3

Akcoat İler Kimyasal Te. A.Ş.

Veysi Küçük

 

SERHAM Olağan Genel Kurulu
SERHAM Olağan Genel Kurulu
SERHAM Olağan Genel Kurulu
SERHAM Olağan Genel Kurulu
SERHAM Olağan Genel Kurulu
SERHAM Olağan Genel Kurulu
SERHAM Olağan Genel Kurulu
SERHAM Olağan Genel Kurulu
SERHAM Olağan Genel Kurulu
SERHAM Olağan Genel Kurulu