MEDYA

Türkiye'nin En Büyük İhtisas Fuarı UNICERA İstanbul-Seramik Banyo Mutfak Fuarı

Türkiye'nin En Büyük İhtisas Fuarı UNICERA İstanbul-Seramik Banyo Mutfak Fuarı

Türkiye'nin En Büyük İhtisas Fuarı UNICERA İstanbul-Seramik Banyo Mutfak Fuarı 27 Şubat - 3 Mart 2018 Tarihleri Arasında CNR EXPO Yeşilköy'de Yapıldı.

 

İstanbul Fuarcılık, Türkiye Seramik Federasyonu (TSF) ve Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği (TİMDER) iş birliği ile gerçekleştirilen fuarın açılışı, CNR Holding Başkanı Ceyda Erem'in ev sahipliğinde Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, İstanbul Valisi Vasip Şahin, TSF Başkanı Erdem Çenesiz ve TİMDER Başkanı Aydın Eşer tarafından yapıldı.

 

27 Şubat-3 Mart tarihleri arasında düzenlenen ve 80 bin metrekare alanda gerçekleştirilen fuara, 130 ülkeden 11bin 219’u yabancı ve 73 bin 101’i yerli olmak üzere toplam 84 bin 320 ziyaretçi katıldı. Ziyaretçi rekoru kırılan fuara ABD, Almanya, İngiltere, Rusya, Kanada başta olmak üzere Avrupa, Uzak Doğu ve Sahra Altı Afrika ülkeleri yoğun ilgi gösterdi. Fiyat avantajı, kolay ulaşılabilirlik ve kaliteli üretimle büyüklüğünü 3 milyar dolara ulaştıran seramik sektörünün öncüsü 1.000’in üzerinde firmanın katılım sağladığı fuarda; banyo ürünleri, zemin-duvar kaplamaları, seramik işleme teknolojileri, mutfak ürünleri, dekorasyon ürünleri, ambalajlama, depolama gibi pek çok ürün grubu bir arada sergilendi.

Ödüllü tasarımcılar fuara damga vurdu

Fuar sırasında düzenlenen seminerler, ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle gerçekleşti. 28 Şubat - 1 Mart’ta gerçekleştirilen ve toplam 9 oturumun yapıldığı seminerlerde İtalya, İspanya ve Almanya’dan gelen dünyaca ünlü ödüllü tasarımcılar deneyimlerini ve sektördeki yeni trendleri ziyaretçilerle paylaştı. Seminerlere katılanlar arasında Diego Grandi, Sergio Perez Fortea, Massimo Farinatti ve Michael Schmidt gibi önemli tasarımcılar yer aldı.  


Türkiye'nin En Büyük İhtisas Fuarı UNICERA İstanbul-Seramik Banyo Mutfak Fuarı tranprarent Türkiye'nin En Büyük İhtisas Fuarı UNICERA İstanbul-Seramik Banyo Mutfak Fuarı tranprarent