MEDYA

Türkiye Seramik Federasyonu Seramik Sektörü Yeni Yıl Balosu

Türkiye Seramik Federasyonu Seramik Sektörü Yeni Yıl Balosu

Türkiye Seramik Federasyonu olarak her yıl düzenlemekte olduğumuz Seramik Sektörü Yeni Yıl Balosu, bu yıl da Sektör bireylerini bir araya getirmek ve keyifli bir gece geçirmelerini temin etmek için  06 Aralık 2013 Cuma günü Moda Deniz Kulübü'nde gerçekleştirilmiştir. 
Sektörümüzdeki değerli sanayicilerimizin ve üst düzey yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşen ve Türk Seramik Sektörünü bir araya getirmiş olan, bu kokteyl ve  akşam yemeğinde Türkiye Seramik Federasyonu Yönetim Kurulu adına sektörümüzün duayenlerinden Çanakcılar Seramik AŞ. firması Yönetim Kurulu Üyesi ve Onursal Başkanı Sayın Mehmet Çanakcı’ya ve Toprak Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Halis Toprak’a seramik onur ödülü verilmiştir. 


Türkiye Seramik Federasyonu Seramik Sektörü Yeni Yıl Balosu tranprarent Türkiye Seramik Federasyonu Seramik Sektörü Yeni Yıl Balosu tranprarent Türkiye Seramik Federasyonu Seramik Sektörü Yeni Yıl Balosu tranprarent Türkiye Seramik Federasyonu Seramik Sektörü Yeni Yıl Balosu tranprarent Türkiye Seramik Federasyonu Seramik Sektörü Yeni Yıl Balosu tranprarent Türkiye Seramik Federasyonu Seramik Sektörü Yeni Yıl Balosu tranprarent