MEDYA

Seramik sektörünün en önemli fuarlarından biri olan Cevisama Fuarı’nın 35.si bu sene, 28 Ocak-1 Şubat tarihlerinde İspanya’nın Valencia şehrinde 4’ü seramik olmak üzere 15 Türk firmanın katılımı ile gerçekleşti.

Seramik sektörünün en önemli fuarlarından biri olan Cevisama Fuarı’nın 35.si bu sene, 28 Ocak-1 Şubat tarihlerinde İspanya’nın Valencia şehrinde 4’ü seramik olmak üzere 15 Türk firmanın katılımı ile gerçekleşti.

Cevisama Fuarı’na 2019 yılında toplam 460 firma katıldı ve yaklaşık 100.000 kişi fuarı ziyaret etti. Turkishceramics, Cevisama Fuarına bu yıl stand ile katılırken aynı zamanda fuar ile eş zamanlı sektör tanıtım çalışmaları gerçekleştirildi. Şehir içinde 250 adet taksi ilanı ile “Turkishceramics” markası vurguladı.

Yönetim Kurulu Başkanı Erdem ÇENESİZ ve beraberindeki heyet ASCER (Spanish Ceramic Tile Manufacturers' Association), FEBAN (The Spanish Federation of Bathroom Equipment Associations), ASEBAN (Spanish Association of Sanitaryware Manufacturers) gibi İspanya’daki sektörle ilgili önemli kurumlarla işbirliği ve çalışma imkanları için temaslarda bulundular. Fuar kapsamında Barselona Ticaret Müşaviri Elif TAŞYÜREK, Turkishceramics standı başta olmak üzere Türk firmalarımıza ziyaret gerçekleştirdi. Cevisama Fuarı, katılımcı Türk firmalar açısından 2019 yılında yoğun ve başarıyla geçerken ihracatımıza katkı sunması beklenmektedir.


Seramik sektörünün en önemli fuarlarından biri olan Cevisama Fuarı’nın 35.si bu sene, 28 Ocak-1 Şubat tarihlerinde İspanya’nın Valencia şehrinde 4’ü seramik olmak üzere 15 Türk firmanın katılımı ile gerçekleşti. tranprarent Seramik sektörünün en önemli fuarlarından biri olan Cevisama Fuarı’nın 35.si bu sene, 28 Ocak-1 Şubat tarihlerinde İspanya’nın Valencia şehrinde 4’ü seramik olmak üzere 15 Türk firmanın katılımı ile gerçekleşti. tranprarent Seramik sektörünün en önemli fuarlarından biri olan Cevisama Fuarı’nın 35.si bu sene, 28 Ocak-1 Şubat tarihlerinde İspanya’nın Valencia şehrinde 4’ü seramik olmak üzere 15 Türk firmanın katılımı ile gerçekleşti. tranprarent Seramik sektörünün en önemli fuarlarından biri olan Cevisama Fuarı’nın 35.si bu sene, 28 Ocak-1 Şubat tarihlerinde İspanya’nın Valencia şehrinde 4’ü seramik olmak üzere 15 Türk firmanın katılımı ile gerçekleşti. tranprarent