MEDYA

Sektörümüz Büyüklerinden Eczacıbaşı Holding Aş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bülent Eczacıbaşı'na Nezaket Ziyaretinde Bulunduk.

Sektörümüz Büyüklerinden Eczacıbaşı Holding Aş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bülent Eczacıbaşı'na Nezaket Ziyaretinde Bulunduk.

Türkiye Seramik Federasyonu Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri tarafından 06 Temmuz 2017 tarihinde ECZACIBAŞI HOLDİNG AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bülent Eczacıbaşı’na nezaket ziyaretinde bulunulmuştur. 

Sektör hakkında bilgilendirmek ve sektörün sorunlarına çözüm aramak üzere kendilerinden sektörün başlıca sorunları hakkında bilgi alınmıştır. 

Türkiye seramik sanayiinin temsilcisi bir sivil toplum kuruluşu olan Türkiye Seramik Federasyonu Yönetim Kurulu’nun 2017 – 2019 çalışma döneminde ülkemizdeki seramik sanayiinin üretiminin geliştirilmesi ve ülkemizin seramik üretiminde dünya üzerindeki önemli konumunun muhafaza edilerek daha ileriye götürülmesi için çalışmalarımıza başlandığı bildirilmiştir. 

Bu ziyarete TSF Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erdem Çenesiz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Sayın Aydın Eşer ve Sayın İlter Yurtbay, Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Bekir K. Zabcı, Sayın Göksen Yedigüller, Sayın Hasan Pehlivan, 
Sayın Mehmet Mercan ve Genel Sekreterimiz Sayın Germiyan Saatçioğlu katılmışlardır.


Sektörümüz Büyüklerinden Eczacıbaşı Holding Aş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bülent Eczacıbaşı'na Nezaket Ziyaretinde Bulunduk. tranprarent Sektörümüz Büyüklerinden Eczacıbaşı Holding Aş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bülent Eczacıbaşı'na Nezaket Ziyaretinde Bulunduk. tranprarent