MEDYA

Avrupa'nın Seramik Üreticilerinin En Önemli Politika Etkinliği Olan Avrupa Seramik Günleri, 21-22 Kasım Günleri Gerçekleşti.

Avrupa'nın Seramik Üreticilerinin En Önemli Politika Etkinliği Olan Avrupa Seramik Günleri, 21-22 Kasım Günleri Gerçekleşti.

Belçika’nın Brüksel kentinde Avrupa Parlamentosunda yapılan Ceramic Days 2017 toplantısına Türkiye Seramik Federasyonu’nu temsilen Genel Sekreter Germiyan SAATÇİOĞLU katıldı.

Etkinlikte 21 Kasım Salı günü Cerame-Unie Genel Kurulu ve sektörel toplantılar sadece üyelere açık olurken 22 Kasım günü düzenlenen konferans halka açık olarak yapıldı. Bu kamu konferansı, Horizon 2020 kapsamındaki son yıllarda kaydedilen ilerlemeyi ve yeniliği, potansiyele çok büyük bir sektörde artan iş birliğinin önündeki kilit engelleri tartışarak, Avrupa seviyesinde seramik araştırma ve yenilikçiliğinin trendlerini yansıttı.


Avrupa'nın Seramik Üreticilerinin En Önemli Politika Etkinliği Olan Avrupa Seramik Günleri, 21-22 Kasım Günleri Gerçekleşti. tranprarent Avrupa'nın Seramik Üreticilerinin En Önemli Politika Etkinliği Olan Avrupa Seramik Günleri, 21-22 Kasım Günleri Gerçekleşti. tranprarent Avrupa'nın Seramik Üreticilerinin En Önemli Politika Etkinliği Olan Avrupa Seramik Günleri, 21-22 Kasım Günleri Gerçekleşti. tranprarent Avrupa'nın Seramik Üreticilerinin En Önemli Politika Etkinliği Olan Avrupa Seramik Günleri, 21-22 Kasım Günleri Gerçekleşti. tranprarent Avrupa'nın Seramik Üreticilerinin En Önemli Politika Etkinliği Olan Avrupa Seramik Günleri, 21-22 Kasım Günleri Gerçekleşti. tranprarent Avrupa'nın Seramik Üreticilerinin En Önemli Politika Etkinliği Olan Avrupa Seramik Günleri, 21-22 Kasım Günleri Gerçekleşti. tranprarent