MEDYA

24. Dünya Seramik Döşeme Forumu 30 Kasım ve 1 Aralık Tarihlerinde Çin'in Guangzhou Kentinde Düzenlendi

24. Dünya Seramik Döşeme Forumu 30 Kasım ve 1 Aralık Tarihlerinde Çin'in Guangzhou Kentinde Düzenlendi

24. Dünya Seramik Döşeme Forumu (WCTF), Çin Yapı Seramikleri Derneği (CBCSA) ve Xian  Seramik Araştırma ve Tasarım Enstitüsü (CNBM) tarafından 30 Kasım ve 1 Aralık tarihlerinde Çin'in Guangzhou kentinde düzenlendi. Toplantılar, ISO / TC189 toplantılarıyla bağlantılı olarak gerçekleştirildi. Forumun bu baskısında Avustralya, Brezilya, Çin, Almanya, İsrail, İtalya, Japonya, Meksika, İspanya, Türkiye, ABD ve Avrupa Seramik Kaplama Malzemeleri Üreticileri Derneği (CET) temsilcileri katılmıştır.

3-6 Aralık tarihleri arasında Çin Halk Cumhuriyeti’nin Guangzhou şehrinde 27. ISO/TC 189 ( ISO Teknik Komitesi) Toplantısı yapılmıştır. Toplantıya TSE adına Federasyon’dan  Germiyan Saatçıoğlu , SAM’dan Alpagut Kara ve Sektörden Metin Enbiyaoğlu ve Alper Özkök katılmışlardır.

Başkanlığını ve Genel Sekreterliğini ABD’nin yapmakta olduğu, Türkiye’nin de aralarında bulunduğu ISO üyesi 14 ülkenin Milli Standartlar Enstitüleri  Ayna Komiteleri temsilcilerinin katıldığı bu toplantıda ISO 13006 Seramik Karolar Standardının revizyonu yapılmıştır. 


24. Dünya Seramik Döşeme Forumu 30 Kasım ve 1 Aralık Tarihlerinde Çin'in Guangzhou Kentinde Düzenlendi tranprarent 24. Dünya Seramik Döşeme Forumu 30 Kasım ve 1 Aralık Tarihlerinde Çin'in Guangzhou Kentinde Düzenlendi tranprarent 24. Dünya Seramik Döşeme Forumu 30 Kasım ve 1 Aralık Tarihlerinde Çin'in Guangzhou Kentinde Düzenlendi tranprarent